Annemin Gizli Dünyası hikayesi55

4 yıl evvel henüz 18 yaşında toy bir genç iken, üniversite eğitimim için ayrıldığım istanbul’a artık temelli olarak dönmüştum. Bu 4 yıl içinde hayatımda pek fazla şey değişmiş, en aka vaka ise 3 yıl evvel babamı yürek krizinden kaybetmem olmuştu. Artık koca evde annemle tek başıma kalacaktım. Annem şengül 44 yaşındaydı, bundan 24 yıl evvel kendisinden 22 ıslak aka olan babamla evlenmişti. babamsa dededen kalma iki aka ten fabrikasının sahibiydi, otoriter, neredeyse hiç yüzü gülmeyen nemrut suratlı bir adamdı. Babam öldüğünde fabrikalar ve muhtelif mülklerin yerinde yeller esiyordu, bunların hepsi babamın kumar bağımlılığının neticesinde buharlaşmış, maddi sıkıntılar bizim için her gün daha fazla artar olmuştu. Belki de babamın yürek krizi geçirmesinin sebebi de buydu. Sonraki yıllarda elde kalan nakit benim okulumu bitirmeme ancak yetebilmişti, ne zorluklar içerisinde okumuştum florida’nın cehennem sıcağında ben o okulu. Doğal maddi yönü itibarıyla bunların bir yanılgıdan ibaret olduğunu fazla sonraları öğrenecektim.

Annemden bahsetmek gerekirse; çağdaş anlamıyla başörtülü, 165 cm boyunda, 65 kilo civarı, bembeyaz kaymak gibi bir teni olan, belirgin gövde hatlarıyla (dolgun kalçaları ve büyük, canlı memeleriyle) balık etli bir kadındı. Yaşı ve fiziğiyle ülkü bir mature olan annem şengül, bunun yanında güzelliğini ortaya koyan fazla hoş ve seksi bir yüze de sahipti. İnsanı içine çeken yeşil gözleri, pembeye boyadığı tatlı dudakları, bembeyaz dişleri ve minik hokka burnuyla adeta bir portre gibidir. Tatlı kadife sesi, hep güler yüzlü oluşu, sıklıkla beliren gülümsemesi ve vakit vakit attığı gür kahkahalar fiziksel özellikleriyle de birleşerek onu kolaylıkla şuh, alımlı ve seksi bir kadın boyutuna taşıyordu. Öyle ki onunla birkaç dakika geçiren her yaştan erkeğin ondan etkilenmemesi ve bunun bir “sexual tension” boyutuna ulaşmaması pek zor bir durum.

İstanbul’daki evime dönüşümle beni şaşırtan olayların başında annemin bir giyim mağazası açması olmuştu. Annem artık patron olmuş, açtığı mağazada bir de genç bir kızı tezgahtar olarak istihdam ediyordu. Anneme bu mağazanın hangi parayla açıldığını sorunca, bana babamın eski dostlarının ve sağolsun amcamın yardım ettiğini söyledi. 54 yaşındaki amcamın hali vakti yerindeydi, üç ayrı semtte kebapçısı vardı. Annemin finansal kaynak konusundaki açıklamalarını tam anlamıyla tatmin edici bulmasam da üstelemedim.

Geleli 1 ay olmuştu, temmuz sıcağı ortalığı kavuruyordu. tatil kısmını bir yana bırakıp artık iş arama kısmıyla meşgul olmam gerektiğini düşünüyordum o sıralar. Kafam bu düşüncelerle doluydu ama annemin ne kadar değiştiğini her gün daha aleni şekilde görmem beni öbür meseleler üzerine düşünmeye itiyordu. Babamın aşırı otoriter tavrının ve hatta zorbalığa varan ceberutluğunun yargıç olduğu aile hayatımızda hem tek çocuk olan ben hem annem çoğu vakit edilgen ve ezik kalmaktan kurtulamıyor ve mütemadiyen her alanda ve her anlamda babamın sözlerini tereddütsüz buyruk telakki edip korkuyla uyguluyorduk. Ama artık her şey değişmiş, mehdi bey’in diktatörlüğü yıkılmıştı. Buna karşın tekrar de anneme birkaç kere babamdan bahsedecek, hatrımızdaki pek az hoş anıyla onu yad etmeye çalışacak olmuştum, annemse ya lafı değiştirmiş ya gönülsüz bir iki kelam edebilmişti. Zaten bu normal değil miydi ki? Çirkin ve sevimsiz bir adam olan babamla evlenmelerinin en aka sebebi babamın varlıklı oluşuydu, evlilik hayatları boyunca annemin babama hiçbir vakit sevgiyle yaklaştığını görmedim, gerçi aynısı babam için de geçerliydi. Annemi değişen şartlar yüksek özgüven sahibi, iletişim becerileri üst düzeyde olan, daha kadınsı giyinmekten ve çapkın bakışlar atmaktan kaçınmayan ve butün bunları “patron” titri ile otoriter bir üslupta yapan bir “femme fatale” olma haline taşımıştı.

i.hizliresim/PqqAkQ.jpg

Beni şaşırtan mühim konulardan biri de annemin giyim tarzının çoğunlukla tesettür standartları içerisinde kalarak ve hatta kimi de dışına çıkarak kadınlığını vurgulayacak ölçüde değişmiş olduğuydu. Esk**en annem neredeyse topuklarına varacak ölçüde uzun bir etek giyer, üzerine de bol, gövde hatlarını belli etmeyecek kazak,sweat vs. giyerdi. Şimdiyse kimi diz kapaklarını zorlayan kimi dar kimi geniş etekler giyiyor ya da bacaklarını ve kalçalarını saran bir jean ya da kumaş pantolon tercih ediyordu. Üstü için de eş vaziyet geçerliydi, her giydiği karnını ve göğüslerini sıkıca sarıp, hatlarını belli eden kıyafetlerdi. Bunun üzerine bir de ağır makyaj yapıyordu, kimi kullandığı rimel, ruj vs. onu l****a makyajı yapmış azgın bir kadına dönüştürüyordu. Bu metamorfoz beni annemin iç çamaşırı çekmecelerini karıştırmaya varacak ölçüde hem meraklandırmış hem azdırmıştı. çekmecenin içi dantelli, transparan, g-string külotları bir öteki ise tamamen transparan/yarı transparan, leopar desenli muhtelif seksi sütyenleri bana sunmuştu. Sütyenleri elime her aldığımda iç kısmını ağzıma doğru götürüp içine giren annemin iri memelerini düş ederek yürek çarpıntısıyla kendimden geçiyordum.

i.hizliresim/VVV8WB.jpg

Aynısını g-string külotlar için de dakikalarca yapıyordum. Bu heyecanlı dakikaları bırakıp yeni şeyler aramak üzere elbise dolabını karıştırdığımda saten ve tül olmak üzere seksi gecelikler ve kombinezonlarla karşılaştım. Öyle muhteşem şeylerdi ki heyecanım gitgide büyüyordu. Özetle tüm bunlar yavaş yavaş annem şengül’ü annem olmaktan çıkararak, onu benim için orta yaşlı, seksi, isterik bir ev arkadaşına dönüştürmüştü. Ama aklımdaki temel soru da şuydu: “peki ama bu seksapelite kimin için?”

Annemin giyim mağazasına üç farklı günde, üçüncü gidişimde de annemi bulamadım, tezgahtar nebahat ( evet şarkı ismi gibi) annemin toptancıya gittiğini kırıtarak 3. kere söyledi. (Bu kızın da gözü bendeydi, bu aşamada biraz da kendimi aktarayım fiziksel olarak. 187 cm, 85 kg, esmer, her gün spor yaptığımdan hem atletik hem estetik bir vücuda sahibim.) Tevazuyu bir kenara bırakırsak tezgahtar bir kız için sosyal statü, eğitim ve fiziksel özelliklerim itibarıyla kötü sayılmam. Bunlar bir yana da Şengül’ün toptancıya gitmediği besbelliydi, nereye gitmişti acaba? Bu soru, üst üste iki gün sabah annemle çıkıp, akşama kadar dükkanın civarında gizlice dolanmama yol açtı. Şans bu ya, annem neredeyse iki gün boyunca akşama kadar dükkandaydı. Yalnız amcam bu iki günde 3 kere mağazaya gelmiş ve her seferinde bir saatten fazla kalmıştı. Galiba aklımdaki sorunun cevabı da buydu ama varsayımları kenara bırakıp, emin olmam gerekti. Laf konusu ikinci günün akşamında annem mağazadan çıkıp eve gitmek üzere arabasına gittikten sonra, mağazaya daldım.

–Selimciğim hoşgeldin, ben de kapatıyordum.
–Nebahat, annemin odasından bir şey almam lazım, derhal hallederim.

Annemin odasına girip, her yanı iyice yokladım hızla. Fakat görünürde hiçbir şey yoktu. Çıkmak üzere kapının kulpunu tuttuğum anda kenarda duran çöp kutusu gözüme çarptı. İçini açıp bir iki kağıdı kaldırıp derine inince iki adet kullanılmıış, içi sperm dolu prezarvatif ortaya çıktı. Varsayımlar hakikate dönüşmüştü. Çöp kutusunu kapatıp, odayı gözlemledim. Deri, açılıp çift benlik geniş bir yatağa dönüşebilen bir koltuk vardı, oda için fazla geniş bir koltuktu. Esbab-ı mucibesi şimdi anlaşılıyordu, haydar amcam yengesini işte bu ten koltukta gün aşırı sikiyordu. Bunun üzerine annemin oğluma mezuniyet hediyem diyerek aldığı, muhtemelen haydar amcamın parasıyla alınmış spor bir mercedes’le caddebostan sahilinden kadıköy’e doğru ağır ağır yol alıyordum.

Moda’da daha evvel birkaç kere sikiştiğim e****t melike’nin memelerini yalarken amcamın ağzı ve diliyle annemin memelerini nasıl yalayıp ısırdığı aklıma geliyordu. melike’nin memeleri ufaktı, anneminkilerse hem iri hem diriydi. Başımı kaldırıp nalan’a: “bana haydar de, haydarım sik beni de” “ne haydarı canım” “ben de sana şengülüm, orospum diyeceğim” “selim, sen de mi manyadın lan” “sen ne diyorsam onu söyle güzel bahşiş vereceğim, azdır beni bu sözlerle”….

Melike’yle geçirdiğim gecenin ardından arabamla eve dönüyordum. Onların neler yaşadığını düş ederek, haydar olup annem şengül’ü defalarca sikmiştim. Amerika’dayken seks yapmadığım kadın tipi kalmamıştı, defalarca boşalmıştım, yaşım 23’e varırken yıllar boyunca ne kadar fazla boşalmıştım ama dün nalan’ın evindekileri düşününce sanki kendimi ilk kez boşalmış gibi hissettim. Çünkü böylesi hiç olmamıştı, adeta kor bir alaz gibi yanmış ve nalan’ın amcığını ve kasıklarını döllerimle sırılsıklam yapmıştım.

Eve vardığımda saat 11’e geliyordu, annem çoktan mağazaya gitmişti, ben de yorgun olmama karşın derhal bir duş alıp çıktım. Şüphe uyandırmak istemediğimden arabayı almak yerine taksiye bindim. İçimden bugün bir şeyler olacak diye hissediyordum ama olacak olan hakikaten olacaksa ben ne yapacağım o vakit diye düşünmeden de edemiyordum. Amcam içerideki odaya girecek ve annemi sikecek. Peki ben ne yapacağım? Ya da amcam annemi alıp götürecek ve bir yerde sikecek, o vakit tekrar ben ne yapacağım? Muammalarla dolu “sexual corruption” temalı oynadığım bu bir tür dedektiflik oyunu nasıl son bulacaktı, hiç bilmiyordum.

Yaklaşık iki saat olmuştu, halen oturuyordum bu parkta. Oturduğum yerden uzaklıktan kaynaklı olarak biraz zor da olsa mağazayı görebiliyordum. Güvercinleri ve onlara yem atanları izlerken neredeyse annemin mağazadan çıkışını kaçırıyordum. Şengül’ü görmemle beraber (başında yüzünü ortaya çıkarak değişik bağlama stiline sahip ak bir türban, lila renkte koca memelerini gözler önüne seren dar bir bluz, kara topuklusunun birkaç parmak üstünde biten kara bir etek vardı.

i.hizliresim/kkk70A.jpg

hızlı adımlarla onu takibe koyuldum, yaklaşık 10 dakika yürüdükten sonra malum şahıs yani haydar amcam annemi yol ağzından tank gibi olan cipine aldı. Derhal taksi çevirip takip ettirmeye başladım. Uzun süren yolculuk dragos’ta geniş bahçeli bir villanın önünde son buldu. Onlar inip içeri girerken, ben de taksiciye dikkatli takibi ve meraklı sorularını kesmesi sebebiyle mükafatı olan 100 lirayı takdim ettim. Amerika’da geçen yıllardan sonra henüz yeni yeni alışmaya başladığım istanbul’da daha evvel hiç gitmediğim dragos’ta koskoca bir villanın etrafında dolanarak içeri girmek için micheal scofield tarzı bir plan yapmaya çalışıyordum ki bu anlarda villanın art duvarının derhal yakınında duvara aşmamda muavin olabilecek aka ve uzun bir kalas buldum. Tekrar de pek basit olmadı oraya tırmanmak, demirlere kolumu çarparak küçük bir yarayla içeri dalabildim. Bahçede pek fazla farklı türde ağaç ve çiçek vardı ama asıl korkum bir köpeğin varlığıydı ki neyse yoktu. Ağır ağır adımlarla eve yaklaştım, şatovari villanın camlarından ilkin amcam haydar’ı gördüm, telefonla konuşuyordu. Annem ortalıkta görünmüyordu. 5-6 dakika sonra haydar telefon görüşmesini sürdürürken, korna sesleri gelmeye başladı. Amcam hızlı adımlarla dışarı çıkıp kapıyı açtı, içeriye ak renk fazla lüks bir bentley girdi. İçinden çıkan babamın eski arkadaşı, altmışlı yaşların ortasındaki hacı abdullah amca idi. Esk**en sadece ik marketi olan, birkaç kere hacca gitmiş bu kutsal adam son yıllarda hızla zenginleşmiş ve aka bir market zincirinin sahibi olmuştu, altındaki otomobil servetinin ne ölçüde genişlediğini anlatım ediyordu. Haydar amcam, hacı abdullah’i alarak bahçedeki masaya götürdü. Bunlar oturup sigara içerken birkaç dakika sonra da esk**en beri varlıklı olan pek fazla döviz bürosu ve kuyumcusu olan hanzovari bir görünüme sahip, amcamın akranı diyebileceğim bir yaştaki arap asıllı usame kendisine hiç yakışmayan al ferrasi ve her yerine takıp takıştırdığı altın yüzük ve kolyeleriyle çıkageldi. Bir koltuk boştu, beklenen adam da ultra lüks minibüsüyle geldi. tesettür giyim üzerine birkaç mağazası ve anadolu’da iki avm’si olan 45’li yaşlardaki ahmet de son yıllarda iyice zenginleşmişti, imam nikahlı 3 adet karısı olduğunu herkes değilse de bilen bilirdi. Masada tüm koltuklar dolmuştu ama o vakit haydar amca ve eski iki arkadaşı hacı abdullah ve usame ve doğal bir de son gelen çember sakallı ahmet, hepsi ani annemi mi sikecekti? Ahmet minibüsün art kapısını açtığında aşağı inen uzun boylu ve ak tenli, biri kara biri kızıl saçlı iki travesti ve onların arkasından inen daha sonradan çember sakallı’nın son hanımı olduğunu öğrendiğim o seksi türbanlıyı görmemle beraber deli bir partiye düştüğümü derhal anlayıverdim.

kızlar masadakilere el sallayarak içeri girdiler, ahmet masaya geçti. Bense o sırada ağacın arkasında bir yandan masayı bir yandan da evin içini gözetliyordum. Belli ki bu aşılması zor duvarların içerisinde fazla şey yaşanmıştı. İlk olarak gözüme daha sonradan adının mümine olduğunu ve bu partiye ilk kez katıldığını öğrendiğim ahmet’in imam nikahlı son eşi çarptı. biraz sonra o iki travesti de seksi kıyafetler içerisinde aşağıya indiler. Annem salondan çıkıp 5 dakika sonra soluk kesici bir kıyafetle içeriye girdi. Tabanı kırmızı, rugan topuklu ayakkabısı, dizlerini biraz aşan ince kara külotlu çorabı, ak ağırlıklı jartiyeri ve pers yeşili türbanıyla 5 metre ilerimde duruyordu. Elindeki 5-6 farklı renk ve modeldeki türbanı derhal yakındaki elbise dolabına bıraktı, daha sonra o aka dolaptaki muhtelif kıyafet ve aksesuarları kadınların ve travestilerin arada bilhassa partner değiştirdikçe çıkartıp taktığına şahit olacaktım.

Anneciğimin arkası cama dönük konuşurken gördüğüm mükemmel götü adeta nefesimi kesmişti. Kızıl ve kara saçlı travesti ve mümine üç ayrı geniş yatağa oturmuş, üçü de el aynalarındaki son hallerine göz atıyorlardı. Annem dışarı çıktı, ak masaya doğru yürüdü ve sadece kilotlarını çıkarmadan bekleyenlerden ıslak sırasına göre ilk evvel hacı abdullah geldi annemin yanına. annem kısacık ateşli bir öpüşme sonrasında, hacı’nın kilodunu eliyle çıkararak 20 saniye kadar sikini sıvazlayıp, sonra da götüne şaplak atarak onu içeri yolladı. Mütedeyyin iş adamı, kıçındaki kıllar ağaran hacı abdullah annem şengül’den kıçına şaplak yiyerek wonderland’e doğru yol alıyordu. Aynı prosedür öbür 3 katılımcı için de uygulandı, son sıradaki ahmet bu ritüeli uzatmak istese de annem buyurgan tavrıyla ona yolu gösterdi. Çılgın partinin, deli bir ritüelle start alması ve her şeyin aka bir özenle yürümesi, her şeyi fransızca tabirle “cream de la cream” kılıyordu.

Çırılçıplak kalmıştım, bunca şeye şahit olduktan sonra artık korkacak da bir şey kalmamıştı. Kapı aleni olduğundan usul usul çırılçıplak halde derhal arkalarından içeri girdim. Koca bir salon, küçük masalarda ağız toplarından vibratörlere, muhtelif kremlerden kırbaca kadar bir sürü farklı seks oyuncağının yanı dizi pahalı konyaklar, viskiler, şaraplar, purolar….anlaşılan tabular yıkılmış ve hazzın sıcağı tüm katılımcıları aşktan ve zevkten uçurur olmuştu. tüm bunların ortasında 4 ayrı döşek ve o 4 ayrı yatakta her türlü fantezi dönüyordu, bu kuşkusuz dünyanın her yerinde olabilirdi ama bu seks partisini farklı kılan katılımcılarıydı. Bu odadaki tüm kadınları başta annem şengül’ü, o travestileri sikmek istiyordum, yetinmeyecek amcamın 20 cm civarındaki devasa yarağını da şapır şupur yalayacaktım, tüm aklım, heyecanım ve kalbim sikimde atıyordu. Tüm bunlara gittikçe yükselen şekilde duyulan inlemeler ve odadaki afrodizyak etkili kokular da etkilenmişti. Karşımdaki görünüm gaspar noe ya da pasolini filmlerinden deli bir sahne değil, bir adım ötemde duran gerçekti.

O esnada şunlar yaşanıyordu:

Hacı abdullah ilk girmenin avantajıyla biraz öndeydi ve bir eliyle memelerini okşadığı kızıl saçlı afetin sikini diliyle canlandırmaya çalışıyordu. Haydar amcam yeni gelin mümine’ye o güzel sikini yalatıyordu:

i.hizliresim/d55EVV.jpg

Mümine de arada rakısını yudumluyor, annemle yiyişen kocası ahmet’in çıkardığı vahşice sesleri duyup tecrübeli ellerde bir erkeğin ne hale geleceğini arada böyle bakarak iyice görüyordu:

i.hizliresim/j55Rdn.jpg

usame ise öbür travestiyi sırtı kendisine dönük şekilde oturtup bir yandan götünüsikiyor bir öbür yandan da onun sikini sıvazlıyordu.

Ortama daha dikkatle baktığımda annemin koltuk-yatak arası üzerinde sevişilen bu 4 mobilyadan en büyüğünde bulunduğunu gördüm. bunun, adeta sadrazam kayığı ya da bir tür devasa kleopatra koltuğu olduğu söylenebilirdi. Annem ahmet’in sikini yalıyordu ama ne yalama…dilini adeta bir sanatçı gibi kullanıyor, ahmet’in sikinin başını öyle güzel dilliyor, sonra ağzını açıp sikinin başını, o küçücük bölgeyi ağzına alıp bırakıyordu. Diliyle damarlı yarrağının üzerinde adeta sörf yaparak ahmet’in taşaklarına iniyor küçük ufak, hınzırca ısırıklarla ahmet’i çıldırtıyordu. Annem’in bu kadar uzun yıllar babamla geçen mutsuz evliliğinden sonra, belki de yıllar sonra kendini tatmin etmesi ile yüksek ve sınırsız cinsel arzuları açığa çıkmıştı. Sonradan öğrendiğime göre annem son 3 yıl içerisinde kendisindeki cevheri öyle bir göstermiş ki bir sex mastera dönüşmüş, wonderland dediğim bu seks vahasını en ince ayrıntısına kadar kendisi yaratmış, işte o kadın şimdi ahmet isimli muhafazakar varlıklı bir işadamını azdırarak saksosuyla kudurtuyordu.

kudurduğum için daha fazla dayanamıyordum, annemin götünü siken ahmet’in işini bitirmesinden sonra derhal içeri girecektim. Ahmet sikini çıkarıp anamın götüne değil suratına doğru getirerek sikini yalatmaya başladı boşalmaya yakın da çıkarıp şengül’ün yüzünü dölleriyle bıraktı.tam o anda hacı abdullah kızıl travestiyi amcam haydar’ın kollarına bırakmış, haydar’ın bıraktığı tazecik mümine’yi de hacı abdullah yarağının üzerine almıştı. usame hala öbür travestiyle sikişiyor, bir gözüyle de kleopatra şengül’ün boşa çıkmasını bekliyordu. İşte tam o sırada içeri daldım, herkes beni ayrım ettiği anda derhal yerinden kalktı, onlar gibi çırılçıplaktım ve sikimden döller yere akıyordu. Ahmet boşalıp rahatlamış, usame annemi beklerken kudurmuş, hacı abdullah mümine’nin taze vücudundan bir anlık da olsa kopmasından ötürü öfkelenmiş, amcam haydar’sa çözemediğim şekilde bu vartayı unutarak ilk konuşan olmuş, gülümseyerek bana hoşgeldin demişti. Bizim kebapçı garip adamdı doğrusu. Annemin dudakları, yanakları döl içindeydi.

–Oğlum selim şey, ne denir ki?
–Annem ben hesap sormaya değil, sikişmeye geldim. Burası mükemmel.
–Kızmadın mı yani?
–Seninle gurur duyuyorum ben, sen eşsiz bir community yaratmışsın, sen bir dahisin, seks tanrıçasısın.

Herkes şaşkınlığı atlatmış, hacı abdullah’ın buraya nasıl girdiğime dair peşi dizi sorduğu soruların ardından, buradaki işleyişe dair birkaç şey söylemişti. En mühim şeyin hiyerarşi olduğu ve şengül’ün buranın kraliçesi olduğu, en son katılanın en düşük rütbede olduğu gibi şeylerdi. Herkes çıplak bir şekildeyken süren bu 10 dakikalık diyaloğun ardından herkesin bir duş alması ve yemekten sonra devam edilmesi kararlaştırıldı. Usame ve elbette usame’den bin kat daha fazla ben annemi sikememenin verdiği sıkıntıyla biraz tatsızdık.

Herkes üzerini değiştirmek ve duş almak üzere odalarına çekildi, haydar amcam da eliyle bana gel işareti yaptı. Onun odasına gittik, aş masasında bazı kuralların olduğu kapalı kıyafetlerle oturmak gerektiğini, ön taraftaki havuz başı partilerinden sonra bile aş masasına mayo, deniz şortu ve bikini ile oturulamayacağı gibi kurallardan laf etti. Bana fazla güzel bir gün geçireceğimi falan söyledi ama ben kötü halde azmıştım ve az evvel salondaki mükellef ve mükemmel sofradan bana bir ekmek kırıntısı bile düşmemişti. Göbekli ve biraz da kıllı olan amcamın vücudu hele hele o güzel ve hala yarı kalkık olan siki beni delirtmişti. Amerika’da defalarca gaylerle seks yapmıştım, vücudumun ne kadar çekici olduğunu iyi biliyordum. Dayanamayıp arkasından dolanarak elimi o koca güzel sikine attım, dikleşen memelerimi de onun sırtına sürüyordum. Amcam azgınca hırlıyordu, bir elini o da benim arkama attı. Birkaç dakika böylece devam ettik ve öyle ani döndü ki incecik dudaklarımı kalın etli dudaklarıyla buluşturdu, adeta yiyordu beni, dişleri dudaklarımı koparacaktı neredeyse. Bıyıkları ağzıma giriyordu, öyle tatlı tatlı yiyordu ki beni ayaküstü. Aleti iyice kabarmıştı, beraber yatağa atladık. Amcamın kucağına oturup, dudaklarına yumuldum. Bıyıklı beni yiyordu, elleriyle de memelerimi avuçluyordu, öyle hırıltılar çıkararak boşalıyorduk ki annemin ve tezgahtar nebahat’in odaya girmesiyle durabildik. Onlar da haydi aş amade tümcesinin, haydi kısmını söylerken bu manzarayla karşılaşınca bir anda donakaldılar. Pek fazla şeye şahit olsa da annemi, oğlunun kaynının sikinin üzerinde ceylan gibi sekmesi şaşırtmıştı. Yaşananlar adeta film karesi gibiydi. Geldikleri gibi birdenbire bir şey söylemeden çıktılar, hay ters Nebahat’in burada ne işi vardı. Haydarım ve ben istifimizi bozmadık, 10 dakika daha sevişip beraber duşa girdik sonra da o aş masasına ben de bahçede bıraktığım kıyafetlerimi giymeye gittim. Yemeğe biraz geç katılmıştım, daha sonra doğal bunun da nahoş bir tavır olarak kabul edildiğini öğrendim. Nebahat villanın art girişinden 2 saat evvel gelip tüm yemekleri yapıp, masayı hazırlamıştı. Masanın bir başında annem öbür başında hacı abdullah amca oturuyordu. Masada seks konuşmak da yasak olduğundan, seks dışında bambaşka şeyler konuşuluyordu. Ahmet’in başakşehir’de açacağı giyim mağazası, hacı abdullah’ın taksim’deki kendi adını taşıyan lokantayı almak gibi garip hayali, annemin yerli yersiz attığı şuh kahkahalar, usame’nin altın fiyatları ve dövizin yükselişi üzerine attığı nutuklar ve ekonomik krizin varlığına ilişkin iddiaları ve ona olumsuz anlamda gösterilen tepkilerle beraber yemeği tamamladık.

Havuz başına geçip oturmuştuk, benim aklım ne vakit sikişeceğimizdeydi ve en önemlisi şengül’ü ne vakit bağırta bağırta sikeceğimdeydi. Doğal sonradan haydar’dan öğrendim ki annemi buradaki saçmalıklara göre en son sikme sırası bendeydi. Doğal haydar sağolsun sırasını bana verdi, artık sondan ikinciydim. Nebahat elinde tepsiyle geldi, bir fincan türk kahvesi dışında hepsi muhtelif içkilerden oluşuyordu. Herhalde türk kahvesini hacı abdullah meşrubat derken, hacı en evvel buzlu rakıyı kaptı, türk kahvesi içen annem dışında herkes muhtelif içkiler aldı. Ben de usame’nin fazla hususi (pahalı demeye utandığından) dediği konyaktan almıştım.

Yaklaşık bir saaat geçmiş, herkes çakırkeyf olmuştu, annem haydi içeri geçelim diye buyurdu. Sonra öğrendim ki yaşadığımız havuz başı rutininin ardından söylenen bu cümlenin anlamı 15 dakika sonra herkesin salonda amade bulunması gerektiğiydi. Villaya girerken annem tarafından icra edilen malum ritüel birazdan tekrar başlayacaktı. böylelikle anneme ilk kez dokunabilecek, dudaklarına kısa da olsa yapışıp sonra da sikimi tekrar kısa bir süre için de olsa eline verebilecektim. Annem salonunun girişindeki koltukta sırayla bu muameleyi herkese çekiyordu, herkes tadı damağında kalarak salona giriyordu. Dizi sonunda bana gelmişti.

i.hizliresim/PqqAkQ.jpg

dudaklarına öyle bir yapıştım ki hem süreyi bir dakikadan fazla ihlal ettim hem de annemi kendime çekerek tekrar yapmamam gereken bir şeyi yapmıştım. Bunun üzerine usame ve hacı bana dönük olarak kibarca bir ikaz yaptılar ve o anda bitirdik. Annem ceza olarak sikimi de sıvazlamamıştı.

Abdullah tekrar mümine’yi domaltmak üzere hazırlamıştı. Ahmet kara saçlı olan travestinin sikini yalarken, travesti de onun deliğini yalıyordu. Amcam haydar nebahati götünden sikiyordu. Kızıl saçlı travesti de bana kalmıştı ama ağır tempo giderek annemi izliyordum çünkü usame denen herifin ağzının suyu akıyor, annemde ona striptiz yaparak onu çıldırtıyordu. Daha sonraları usame’nin annemle evlenmek için anneme defalarca malvarlığının yarısını önerdiğini, anneminse bunu düşünmeden her defasında reddettiğini öğrenecektim. Annem usame ile evlenmek istemese de onunla sevişmeye bayılıyordu, bu her halinden belliydi. Annem usame için öyle bir şey giymişti ki neredeyse aklım çıkacaktı:

i.hizliresim/kkkabA.jpg

kızılla annemi izleyerek azgınca öpüşüyordum ki amcam yanına çağırdı bizi. Sonra dudaklarıma saldırdı, kötü azmıştık. Kızılda bir yandan sikiyle arkamı zorluyordu. Haydar eliyle kızıla nebahati gösterdi, nebahatin de süt gibi vücudu vardı. Dayım arkadan bana ağır ağır sokmaya başladı:

3.bp.blogspot/-KvF_EMxkcOc/UiidP_OEgjI/AAAAAAAAAEo/KtcPDmwnYHo/s1600/tumblr_msf1ojysC11ssvubso1_1280.jpg

nebahat de kızılın yarağını yalıyordu. Annem haydar amcama seslendi:

–Haydar oğum nasıl, canını fazla yakma
–Şengülcüğüm oğlundaki göt sen dış buradaki dört karıda da yok. oğlun götünün bu güzelliğini senden almış.
–Oğluşum,aşkım seni hacı’dan sonra alıcam.

Annem duş alıp geldikten sonra hacı anamı sikecekti, ahmet’in sikini yalayıp haydar’ımın sikini sıvazladığım o anlarda omzumdan tutarak:

–Burada gördüğün bu insanlar nasıl bu hale geldi diye merak ediyorsundur, annen öyle bir aşüfte ki hepimizi yoldan çıkardı. Ama bedeli ne olursa olsun annenin koynuna girmek her şeye değer.
–Haklısın ama bana daha tadına bakmak kısmet olmadı.
–Olacak, olacak…annen bugün fazla daha azgın, tam yemelik zamanında. herhalde şengül’ü çıldırtan senin gibi bir yağız delikanlıyı koynuna alacak olması. Bunları yalıyorsun da eee bizim başımız kel mi? Haydi annenin amına girmeden ıslat şu koca oğlanı…

Hacı abdullah’ın sikini yalamaya başladım, hacı abdullah’ın yaşına bakarak yaptığım tahminin aksine siki sımsıcak ve damarlıydı. Annem gelmişti işte, hacı yarağını ağzımdan çekip anneme doğru hareketlendi. Aynı ahmet’in son karısı gibi domaltır bir pozisyona getirdi:

i.hizliresim/XvvjE7.jpg

hacı annemi çatır çutur bağırtarak sikerken ben de farklı kombinasyonlar dahilinde diğerleriyle sikişmeyi sürdürüyordum. hem mümine’yi sikerken hem de bana defalarca kez aşık olduğunu söyleyen nebahat’in içindeyken annemin öncesinde heteroseksüel tarafımı ayakta tutmaya çalışıyordum.

Hacı’nın artık işi bitmiş dizi bana gelmişti, annem duşa girdiğinde ben de mümine’nin içinden çıktım. Aş sonrasında havuz başındayken bol bol koz ve fındık yemiştim, şimdi de final maçı öncesi cinsel isteğimin sönmemesi için daha fazla boşalmayacak, sadece salonun başındaki dev ekranda oynayan pornoyu izleyip, dinlenecektim. Yaklaşık yarım saat olmuş, heyecanla beklediğim kadın hala görünmemişti. Bunun üzerine içeriye gidip, duşa baktığımda hacının annemi yiyip, sonra da sakso çektirişini bir 10 dakika izlemek zorunda kaldım. Doğrusu fazla güzel sevişiyorlardı.

artık dayanamayarak hacı’yı hem uyardım hem de kuralları hatırlattım. O da benden özür dileyip, annemin dayanılmaz olduğunu söyledi. Hacı çıktıktan sonra anneme:

–Saatlerdir bekliyorum, derhal burada yapalım, ebeveyn dayanamıyorum kadınlığına, neredeyse ağlatacaksın hadi ya
–Aşkım özür dilerim, bu kuralları ben koydum şimdi de uymasam olmaz. İçerideki dolabımdan istediğin kıyafeti getir bırak. Yukarı kata çık hususi oda var, orada duş alıp, bekle beni. Annen seni orada ebediyen erkeği yapacak bitanem.
İstemeye istemeye dediklerini yaptım. Yarım saat sonra annem geldi. Bugün onu fazla farklı kıyafetler içerisinde görmüştüm ama ben evdeki gibi giyinmesini istemiştim. Ak bir başörtüsü ve normal bir kıyafet. Annem içeri girdiğinde ayağa kalktım, kapının eşiğinden bana gülümsüyordu. Anneme doğru gidip kapıyı kapattım. Bir soluk kadar yakındım ona artık, gözleri gözlerimdeydi. Anın zevkini çıkarmak için ağır devinim ediyorduk, hint filmlerindeki gibi burnumuzu ve yüzümüzü birbirine sürtüyor, hırıltılı seslerle, vahşi arzularla koklaşıyorduk. Dudaklarıma azgınca saldıran şengül oldu, öyle ani ve şiddetli şekilde atıldı ki adeta yiyordu dudaklarımı, elleri sırtımdan kalçalarıma doğru inmiş, kalçalarımı mıncıklıyordu. Ben de annemin kalçalarında kadife teninde parmaklarımı gezdiriyordum.yavaş yavaş adımlarla beni yatağa atıp, sikimi avuçladı.

i.hizliresim/LaaXDo.jpg

diliyle sikimi buluşturduğunda annemin tadına iyice varmaya başladım. Dokunuşları öyle ustaca, timingi o kadar doğruydu ki çıldırtıcı iniltiler çıkarmaktan art duramadım. bir erkeğin siki ve taşaklarıyla oluşan bütünlüğün tamamından yararlanmasını öyle güzel beceriyordu ki, en duygulu bölgelerimi şevhetli dil darbeleriyle ıslatmıştı. Bana devamlı kocacım ve artık kocamı buldum diyordu. Sikim boşalmaya fazla yaklaştığında tamamen ağzının içine alıp git gele başladım. Bunu yaptığı sırada bacaklarımın arasından bana azgın ve çapkın bakışlar gönderiyordu. Ağzına sular seller gibi boşaldım, ağzındaki döllerimi iştahla yuttu, diliyle dudaklarının kenarında kalanları da güzelce temizledi. Annemin iri memelerine artık dalma zamanı gelmişti, memelerini göstermeden öyle güzel avuçluyor ve beni kıvrandırıyordu ki neredeyse dayanamayıp saldıracaktım. Ama şengül ben kıvranırken bir anda çat diye açıverdi ve ben önüme serilen iri memeleri gözlerimle biraz inceledikten sonra ağır ağır avuçlayarak dillemeye başladım. Annemin eli kadınlığındaydı, bense annemin oldukça iri ve dikleşmiş memelerini avuçluyor, annemin de bir eliyle ittirdiği kafamı bu yemelik tombik memelerin arasına gömüp orada kalmak istiyordum. Annemin iniltileri her geçen dakika arttıkça memelerinden yavaşça bal kutusuna inmenin zamanı geldiğini anlayarak dilimi kadınlığına yavaş yavaş daldırdım. Sulanan amcığı öylesine yavaş ve aralıklı yalıyordum ki annem iyice azıyordu. Annemin yangınına son vermek üzere bacaklarını kaldırarak sikimin başını amcığına dayadım. Çok azmış olmama karşın daha fazla azmış olan annemin “sok sok kocacım” “sik artık selimim” diye inlemelerini duymak fazla hoşuma gidiyor ve annemin arzulayan bakışlarına karşı sikimin başını ağır ağır sokuyor sonra da tamamen çekiyordum. Ağır ağır sadece başını sokup çıkarırken sonunda dayanamayıp öyle bir soktum ki annem “ahhhhhhahahahhhhhhhh” diye bağırarak tüm evi inletti. Ben de 8-10 kere sokup çıkardıktan sonra şengül’ün amcığına boşaldım. Derhal ardından anneciğmin yanına uzanarak 10 dakika boyunca ateşlice öpüştük. Dudaklarımı annemin boynuna oradan da ağır ağır koltuk altına doğru götürmüştüm, koltuk altını yalıyordum, içimde annemin her kuytusunu keşfetmek için öyle bir istek vardı ki…

O gece annemle o villada sabah saat 9’a kadar korkunç bir iştahla seviştik, nebahat’in yemeğin amade olduğunu havadis, bilgi, salık veren sesiyle çırılçıplak ve koyun koyuna uyandığımızda saat 4’e geliyor ve bizi yeni bir parti bekliyordu.

Telefonda boşalmak ister misin? Derhal ara aşkım : 00353 515 737 08

Genel