arkadaşım ve aşkı hikayesi

geçenlerde arkadaşım ve sevgilisiyle dışarı eğlenmeye çıktık, ben yalnızdım arkadaşımın sevgilisi epey hoş bir kızdır hakkında pek cinsellik düşünmesem de gözümün kaymışlığı vardı.
o gece fazla hoştu mini bir giysi giymişti, giysi hatlarını oldukça belli ediyordu göğüsleri beli kalçası ve bacakları fazla çekici görünüyordu, gerçi etrafta bi dolu güzel çekici kız vardı ama o gece gözümü ondan alamadım.
arkadaşım ve sevgilisi dans etmeye başladılar, sevgilisi arkadaşıma sürtünerek dans ediyor onu tahrik etmeye çalışıyordu ama daha fazla beni tahrik ediyordu 🙂
alkolün verdiği cesaretle arkadaşım ve sevgilisi tamamen erotik bir dansa geçtiler, kızın harika kalçası arkadaşımın sikine sürtünüyordu gözleri baygınlaşmıştı bacakları spot ışıklarıyla parlıyor bir yandan da devamlı göğüs frikiği veriyordu, eminim o an benim sikim arkadaşımınkinden daha fazla sertleşmiştir.
saat ilerleyince eve doğru yol aldık bana gidecektik, takside ben öne oturdum onlar da arkaya kızın elbisesinin altından külodu görünüyordu kara dantelli son radde erotik bir külot giymişti, çıldırmak üzereydim o an aklımdan inanılmaz fanteziler geçirdim.
eve girdiğimizde üçümüzde alkolden ve geceden yorulmuştuk ama bu gece sexle süslenmeliydi son kalan enerjimizi buna harcamak istiyorduk onlar şanslıydı bense elime mahkum kalacaktım.
ben kahve yapmak için mutfağa gittim döndüğümde arkadaşım sevgilisini kucağına almış öpüyordu benim gelişimi umursamadılar ve o şekilde oturmaya devam ettiler.
ben kalkıp müzik açtım müzik tekrar hareketliydi kıza hadi devam etsene fazla güzel dans ediyordun biraz da bizim için et dedim, o an kız da ben de arkadaşımın tepkisini denetim ettik arkadaşım da tasdik verince kız karşımızda dans etmeye başladı.
sütun gibi bacaklar harika yuvarlaklar önümde duruyordu, bütün ayrıntılarıyla süzdüm.
arkadaşım da dansa kalktı sonra beni de çağırdılar üçümüz beraber dans ediyorduk sonra kız benim önüme geçti fazla fazla sürtünmeden birkaç figür yaptı ben alkolün verdiği cesaret ve sikimin isteği:) doğrultusunda hafifçe sokuldum sikimi hafifçe sürttüm kalçalarına inanılmaz bi andı o an patlayabilirdim artık hiçbir şeyin art döünüşü yoktu ya 3. sayfa haberi olacaktık ya da harika bi fantezi gerçek olacaktı, kızın elini tuttum ve bu şekilde dans ettirdim sonunda önüme aldım artık tamamen dayanıyordum, arkadaşım bizi iştahla izliyordu normalde kıskanç biriydi ama kıskanmaktan sanırım o an beğeni alıyordu.
böyle dans ediyorken kızın saçlarını tuttum ve boynunun bir tarafını tamamen çıplak bıraktım hafifçe öpmeye başladım artık dans durmuş ve hafif hafif ritim tutarak sevişme başlamıştı bütün boynunu dilim ve dudaklarımla gezdikten sonra yanaklarına ve son dudaklarına ulaştım hiçbir şey konuşmuyor yalnızca öpüşüyorduk bu arada arkadaşım sevgilisinin arkasına geçmiş ensesini öpüyordu kız hafif iniltiler çıkarıyordu.
bu şekilde dakikalarca seviştik kalçaları avuçlarımın içindeydi baldırları ve göğüslerini tanımaya çalışıyordum ama iki elim yetmiyordu gece boyu izlediğim ve çıldırdığım yerlerine dokunmaya.
arkadaşım sevgilisinin elbisesini arkasından çıkarmaya başladı, elbisesi çıktığında daha da harika bir görüntüyle karşı karşıyaydım sudyeni ve küloduyla her hattıyla karşımda tam bir kadın duruyordu.
o harika göğüslerine ulaşmak için tek hamlede sudyenini çıkardım ve göğüslerine odaklandım bu arada arkadaşım da külodunu çıkarmıştı.
ikimiz ani aynı hareketlerle onu yere yatırdık ve biz de soyunmaya başladık yavaş yavaş.
kız evvel beni göğsüne doğru çekti sonra da arkadaşımı ikimiz ani göğüslerini yalamaya başladık bir yandan elimle vajinasını oynuyordum o an inanılmaz sesler çıkarıyordu sonra beni yatırdı ve arkadaşım elleriyle sevgilisini bana sundu.
ben alttaydım ve kız üstüme oturmuştu yarağımın ve o sulu amcığın buluşması harikaydi arkadaşım benim taşaklarımı ve sevgilisinin götünü yalıyordu kız da içinden çıkarmadan gidip geliyordu.
sonra arkadaşımı yere yatırdım kızın vajinasını arkadaşımın ağzına dayadım sonra kızın amcığına yarağımı soktum arkadaşım kızın klitorisini yalarken ben o harika amcığın içinde gidip geliyordum arkadaşımın dili her çıkışımda yarağımın üstünde geziyordu o an fazla tuhaf duygular yaşıyordum ama bütün beynim ve kalbim yarağımın üstünde çarpıyordu, kız feryat çığlığaydı neredeyse.
böyle üç beş dakika geçirdikten sonra kız yere uzandı ve gel artık dedi bana ben misyoner pozisyonuna geçecekken arkadaşım sevgilisini domalttı ve benim yarağımı eliyle kızın amcığına sokuverdi sonra da taşaklarımı yalamaya başladı birkaç dakika içinde harika bir orgazm yaşadım.
ama gelip gitmeye devam ediyordum sonra arkadaşım yarağımı çıkardı ve sevgilisinin göğüslerine doğru menilerimi akıttı sonra kendisi misyoner pozisyonunda sevgilisinin üstüne çıktı ve biryandan benim menilerimi yalayarak bir yandan sevgilisinin içinde gidip gelerek hem kendine hem sevgilisine harika bir orgazm yaşattı.

ankara/2013

Telefonda boşalmak ister misin? Hemen ara aşkım : 00353 515 737 08

Genel