İki göbekli tarafından sikildim. hikayesi

Bu yaz İzmir’deki tatilimde yeri müsait olan aktif aradığımı Gay….’de de yazmıştım. Dün nette bir sitede sohbet sırasında birisi yazdı ama AP imiş. Aktif aradığımı ve kadınsı olmadığımı belirttim. Arkadaşı varmış, ikisi ile birlikte olurmu diye sordu. Konak civarında bir ev varmış. Yakında bir kafede sözleştiğimiz saatte buluştuk. İkisi de göbekli, 170-175 boylarında 35-40 yaşlarda “bear” tiplerdi. Erkekle öpüşme, sevişme sevmediğimi sadece sikilmek istediğimi yine söyledim. Abuk sabuk olmayan doğru düzgün tiplerdi. Uyuştuk, yakındaki evlerine yürüyerek gittik.

Buluşmaya gitmeden evvel duşumu alıp kişisel temizliğimi de yapmıştım. Ev iki oda ufak bir yerdi ama yalın pak döşenmişti. Benden derhal soyunmamı istediler. Elbiselerimi çıkartırken Ahmet duşa girdi. Haluk beni seyrediyordu. Külotumu çıkırırken arkamı dönmüştüm. Öne eğildiğimde Haluk, AP olanıydı, elleriyle derhal makatımı yokladı. Kaba etimi avuçlarken parmaklarıyla deliğime dokundu. Sikim derhal sertleşmişti.

Bu sırada Ahmet duştan geldi. Çabucak temizlenmiş çıplak bir şekildeydi. Haluk’u makatımı ellerken görünce derhal siki kalkmaya başladı. Karşımda ayakta dikilmiş sikini eline almıştı. Eğilip Ahmet’in sikini elime aldım, ucundan öptüm ve başını yalamaya başladım. Ahmet’in siki iyice sertleşmişti. 18cm kadar vardı ama neyse ki fazla kalın değildi. Dilimi sikinin başının etrafında dolaştırıp ucunu yalıyordum. Sonra başını ağzıma sokup dilimle yalamaya devam ettim. Elimle Ahmet’in taşaklarına da masaj yapıyorum.

Sonra Haluk’a çantamdan kayganlaştırıcı jeli verip deliğimi öyle parmaklamasını istedim. Haluk jeli parmağıyla götüme sürmeye başlamıştı. Parmağıyla deliğimin etrafına bastırarak jeli yaydırıyordu. Sonra orta parmağını deliğime sokup çıkartmaya başladı. Ben Ahmet’in sikini yalamaya devam ettim. Haluk o sırada soyundu ve bir prezervatif taktı. Arkamdan yanaşıp sikini makatımın arasına yukarı aşağı sürttü. Jel döküp sürtmeye devam ederken ben Ahmet’in yarağını yalıyordum. Sonra Haluk sikinin başını deiliğme dayayıp içime soktu . Sikinin başı deiliğimi açarken yalamayı ırakıp kendimi gevşetmeye çalıştım. Siki tamamen girince durup biraz bekledikten sonra pompalamaya başladı. Sikim sepsert olmuş Haluk’un her girişi ile sallanıyordu. Ahmet sikini arada ağzımdan çıkartıp yanaklarıma vurduyor sonra yine ağzıma veriyordu. Haluk elleri ile beliden tutup hızlı hızlı pompalamaya başladı bir süre sonra. Bir kaç dakika sonra boşalınca sikini çıkartıp duşa gitti.

Ahmet de koltuğa oturup bacaklarımı kaldırmamı istedi. Ayak bileklerimden tutup art bastırınca dizlerim göğüslerime kadar yapıştı ve götüm apaçık ortaya çıktı. Haluk’un sikişinden sonra deliğim hafif kızarmış ve açılmıştı. Ben ayaklarım havada, götüm apaçıkta beklerken Ahmet bir prezervatif takıp jel sürdü. Sonra dizlerinin üstüne çküp sikinin başını götüme dayayıp bir kerede içime soktu ve yavaş yavaş girip çıkmaya başladı. Arada sikini tamamen çıkartıp yine kökleyince ben de boşalacak gibi beğeni alıyordum. Sonra üstüme biraz abanıp omuzları ile dizlerimi göğsüme iyice bastırdı. Sikim göbeği ile kendi karnım arasında idi ve Ahmet abandıkça hem götümdeki sikinden hem de hem de sikimin sıkışmasından beğeni alıyordum.

Ahmet beni o şekilde sikmeye devam ederken Haluk da duş alıp art gelmiş bizi seyrediyordu. Ahmet bir süre sonra sikini çıkartıp domalmamı istedi. Ben dizlerimin üstünde domalınca yine sikinin başını götüme dayayıp kökledi ama götüm artık alışmış olduğundan kolaylıkla dibine kadar girdi. Sikinin başı prostatıma bastırdıkça zevkleniyordum. Bir süre sonra hızlanınca dayanamayıp boşalmaya başladım. Ben boşalırken götüm kasıldıkça Ahmet de dayanamadı ve boşaldı.

Biraz dinlendikten sonra Ahmet’le birlikte ben de duşa girdim. Duştan çıktıktan sonra ben giyindim ve gitmeden hoşçakal için siklerinden öpüp taşaklarından bir defa yaladım. Ahmet’in siki yine kalkmaya başlamıştı; artık Haluk’u sikmesini söyleyip çıktım.

Not: isimler gerçek değildir.

Telefonda boşalmak ister misin? Derhal ara aşkım : 00353 515 737 08

Genel