ilk deneyim hikayesi

İlk çift deneyimim (2)

helen için artık diğeri takma adı olan figen i kullanacağım. paris için de ferit.

ilk kere bir kadınla eşinin yanında gözü önünde beraber oluyordum.

yatakta figen in içindeydim. ben kemik gibi sertleşmiş figen de felaket ıslanmıştı.

sikimin içine ağır ağır ve tempolu girişi figen i çıldırtıyordu. bir ara hepsini kökledim. off iri… içimi doldurdu diye inledi. bunu derken lafı yarıda kesildi. çünkü kocası, altımda zevkle inleyen karısının dudaklarına yapışmış çılgın gibi öpmeye başlamıştı.

ferit,, bir yandan da sağ elini figen in başı üzerinde atmış… saçını okşadıktan sonra eliyle yanağını okşuyordu. sol eli ise figenin memelerini yoğuruyordu. figen. içinde biraz iri ve kalınca sertlik, tempolu girip çıkarken… reel de yeni tanıştığı ve beğendiği bir erkek ilk kere kendini sikerken, bunun heyecanını yaşarken, aynı anda, dudaklarında, memelerinde kocasının tanıdık sevgi dolu sıcaklığını hissediyordu. amına giren katı bir sik, diğer bir erkeğin içini doldurmasının heyecanı, kocasının dudağını öpmesi, memelerini yoğurması figeni iyice kudurtmuştu.

tempomu kuruyarak figen in içine girip çıkıyordum. ferit de ben girip çıktıkça bir eşinin içine girişimi izliyor bir eşinin zevkten baygınlaşan gözlerine bakıyor sonra çılgınca karısını öpüyordu. bi süre böyle seviştikten sonra…

ferit figen i altımdan alıp bana karşı domalttı. figen in elma tipi ile armut tipi karışımı geniş harika kalçaları vardı. iri baldırları. biraz, brezilyalı sambacı kızları çağrıştıran iri ama şekilli kalçalar…
usulca belinden tutup ağır ağır içine girdim
bu arada ferit figen in karşısına geçip karısının dudaklarını öpmeye başladı. iki elini de alttan uzatıp memelerini sıkıyordu.

ne kadar sürdü bilemiyorum. figen in arkasında girişlerim hızlanmıştı. iri kalçalarından tutup köklüyordum. figen in iniltileri yükselmişti ve hızlanmıştım içinde. bu arada ferit in alttan elini uzattığını farkettim. ben figen in içine girerken… o da karısının bızırını bulmuş parmağıyla oynuyordu. figen kudurmuştu yine. içinde katı bir sik. bızırında eşinin onu nasıl okşayacağını bilen parmağı. fazla dayanamadı. ben içine abanırken ferit okşarken feryat çığlığa boşaldı.

ferit elini çektiğinde figen yatağa yıkılacakg ibi oldu. ama bırakmadım belinden tutup iyice içine kökleyip yeniden hızlandım. figen bu kez artçı orgazmları yaşamaya başlamıştı. ben de artık dayanamadım.. içine sular seller gibi fışkırdım. yatağa yığıldık. ama sönene kadar figen in içinden çıkmadım. o içinde küçüldüğümü hissetti. eşi saçını okşuyordu o ara.

hafif bir duştan sonra üçümüz yine döşek odasındaydık. üçümüz yanyana bir iki kadeh içki içtik. birer sigara keyfi yaptık. ferit fazla azmıştı. eşini çekip usulca ağzına vermeye başladı.
ben figen in bızırını bulmuş dilimle etrafında daireler çizerken.. bir yandan da etli amının hariç dudaklarıyla parmağımla oynuyordum. sonra benim yerime ferit geçti o karısının bızırı amı ve art deliğiyle oynamaya başladı figen ise beni emiyordu.

ferit ani eşinin üstüne çıktı. içine kökledi. o dizi benim sikim figen in ağzındaydı. sebep sonra ferit… kendimi zor tutuyorum… çıkıyorum diye söylenerek bana gel hadi sen sik dedi.
yatağa uzandım. figen üzerime tam oturacaktı, ferit hızlı bir hamle yapıp sikimi tuttu ve eşinin beğeni yuvasına kendi eliyle yerleştirdi. sonra bıraktı. figen üstümde ağır ağır sikime oturdu. tadını çıkara çıkara köküne kadar almaya başladı. figen iri kalçalarıyla üstümde, beğeni yuvasıyla katı sikimin içindeydi ellerimde irice ama dokununca dadife hissi veren memelerindeydi. o beğeni anında fazla sonra farkettim. o dizi ferit meğer eşinin arkasına geçmiş ben amını sikerken götünü dilliyordu.
parmağıyla alıştırmış… ani figen ufak bir feryat atarak bana abandı. o an anladım ferit karısının arkasına sokmuştu. figen üstümde zıplamaktan iyice ıslanmıştı eşi arkasına girip baskı yapınca iyice üzerime abandı, sikim dibine kadar amını doldurmuş, klitorisi üst kasıklarıma iyice yapışmış, beni amına eşinin arkasına her vuruş vuruşumuzda klitorisi kasıklarıma sürtünüp onu kudurtuyordu. figen dayanamadı dudaklarıma yapışarak beni öpmeye başladı. feryat çığlığa boşalıyordu. o ara ferit ten de inleme gelmeye başladı demek ki oda karısının arkasına boşalıyordu.

öylece yatağa uzandık.. ikisi de gelmişti. benim elimde kalmıştı:)
sikimi okşayarak figen in memelerine boşalırım diye düşünüyordum ki…

figen, şuh şuh kıkırdayarak kocasına, –tatlım, aka ama o da soksun mu oraya, acıtır macıtır ama fazla zevklendim– dedi. ve yatakta yastığı çekerek karnını altına iyice domaldı. figen in arkasından feritin yanin eşinin menileri sızıyordu. ilk evvel hetero bir erkek olarak bana garip geldi. diğer bir erkeğin menisinin aktığı yere girmek. ama garip bir üçlü beğeni yakalamıştık bu fikir saniyeler içinde kafamda uçuşurken ani ferit eliyle sikimi tutup pat diye figen in arkasına yerleştirdi. onun boşalmasıyla kremlenmiş figen in götü, irice sikimi rahatça içine çekmişti. şimdi figen altımda — durma, nazik olma başını diil hepsini sok sok acıt acıt — diye inliyordu…ben girerken geniş kalçalarını yukarı doğru itip daha fazla sikimi içine çekiyordu.

ferit bu dizi bi sigra yakmış… karısının beğeni çığlığı ata ata sikilmesini izliyordu. ben de coşmuştum kendimi tutamadım ve figen in içine fışkıra fışkıra üstüne yığıldım.

duştan sonra giyindik. acıkmıştık. gece bir çorbacıya gittik. çorbalarımızı içerken, ferit in işiyle ilgili bir projesi üzerinde tartışıyorduk. her şeyin yeri ayrıydı. seksin yeri ayrı, hususi heyecanlar yaşadığın insanlara diğeri yaşantılarında saygı duymak dost olmanın yeri ayrı. onları oteline bıraktıktan sonra eve döndüm. ama ertesi gün daha farklı bir fantezi yaşadık…

(samimi yorumlar için: mail: [email protected]

Telefonda boşalmak ister misin? Hemen ara aşkım : 00353 515 737 08

Genel