kopyacı hikayesi

Doğuda vazife yaparken eşcinsel olmanızı saklamanız gerekir. Küçük yerlerde herkes birbirini tanır ve fazla dedikodu oulr. münasebet için diğer şehirlere taşınmanız gerekebilir. Yaklaşık iki yıldır çalıştığım ortamda fazla bunalmıştım ve iice azmıştım. Kendimi deşifre olmayayım die gizliyordum ama canıma tak etmiştisalatalık havuçta artık kesmiyordu, kim olursa olsun artık sex yapmalıydım.
Sokağa bakan pencereden dışarıyı izliyordum. Günlerden cumartesiydi. Erkekleri gözlüyor iç geçiriyordum. 16 17 yaşlarında bir çocukla 10 yaşlarında diğer bir çocuk boyacı sandığıyla yolun karşısında durmuş alıcı bekliyorlardı. Çocuk kötü sayılmazdı. Belki dedim bi iş çıkarabilrim. Çağırdım ve kapıyı açtım. İkiside geldi kardeşmişler. Evdeki tüm ayakkabıları boyatmaya başladım küçüğü kola alsın diye markete yolladım. 17 yaşındaymış yatılı okuyormuş ve hafta sonları kardeşiyle beraber pabuç boyuyorlarmış. nakit biriktirip edebiyat İstanbula gidecekmiş. Ben çocuğa göz koymuştum ama kardeşi vardı.
Ya benim belimle ilgili sorunum var top oynarken düştüm ağır yük kaldıramıyorum şayet yarın sabahtan gelirsen sana kömürlüğü temizlettiririm ve nakit da veririm dedim. Olur dedi bende yalnız gel ama bir benlik nakit vericem dedim. Tamam dedi.
Eresi sabah kahvaltı hazırlarken kapı çaldı. Yalnız gelmişti kardeşi boyacı sandığını almış işe çıkmış. Bende gel kahvaltı yapalım dedim yok dedi işe başlayayım dedi. Peki dedim. Kömürlüğü gösterdim ve eski soba borular ve eski mobilyaların atılaması gerektiğini söyledim.
İçeri girdim ve beklemeye başladım yaklaşık yarım saat sonra her yeri simsiyah geldi bende doğru banyoya girve temizlen dedim, bana itiraz etmesine fırsat bırakmadan üstündekileri menfaat dedim ve tişörtünü çıkardım derhal banyo yap sonra kahvaltı yaparız dedim. Sadece kilotla kalmıştı.zayıf ama hoş bir vücudu vardı. kilodunu menfaat ve makinaya at kısa proğramda sen çıkana kadar yıkanır dedim. Ben çayı ısıtıyorum dedim ve bişey söylemesine fırsat vermeden banyodan çıktım.
On beş dakika sonra banyodan çıktı pak ve fazla çekiciydi. Belinde havlu vardı. Ben çay koydum ve konuşmaya başladık. Yatılı okuyormuş bir sene geç başlamış ve bir sene da sınıfta kalmış normalde idadi 2 de olması gerekiyormuş. Nakit biriktirip İstanbulda amcasının yanına gidecekmiş ve orda çalışacakmış.
Kız muhabbeti açtım. Hiç kızlarla olmamış, bende ki porno dergilerini gösterdim hiç am görmemiş. Ağzının suyu aka aka resimlere baktı.
Kahvaltıdan sonra belim ağrıyor dedim, krem sürmesini rica ettim olur dedi. Uzandım belimi açtım kalçalarımı da yarıya kadar indirdim. Elleri katı ve güçlüydü. belime krem sürüyordu ama aşağılara inmiyordu. Bende fikir popom fazla acıdı popoma da krem sür dedim. Eşofmanımı iice sıyırdım. Artık kalçalarım ortadaydı. Okşar gibi sürüyordu fazla hoşuma gitmişti. İyice mayışmaya başladım. Çok güzel sürdüğünü beni rahatlattığını söyledim. İyice cesaretlemnişti okşuyor ve hatta iice yoğuruyordu. Ne o, hoşuna mı gitti dedim elimi aletine attım taş gibi olmuştu. Utanma dedim bende sertleştim. benimkini gösterdim ve havluyu derhal çekip aldım. Dimdik 17 cm ve kalındı. kıllarını yeni almıştı. Çok güzeldi. Hiç sex yaptınmı dedim. Bişey söylemedi. Elime alıp okşamaya, sonra ağzıma alıp emmeye başladım fazla tahrik olmuştu. Üzerime çıkıp içime girdi. Kremle iice yumşamış olan deliğim derhal içine aldı. Ben yüzümü dönüp dudak dudağa sevişmek istediğimi söyledim ve bacaklarımı açtım. Sarmaş dolaş olmuştuk. İlk kere biriyle öpüşüyordu fazla acemiydi. Çok acele içimde patladı bende onun ağzına verdim eme eme beni göğsüne boşalttı.
Giyindikten sonra parasını ve bazı eski eşyaları ona verdim ve bir daha gel dedim. olur dedi.

Telefonda boşalmak ister misin? Derhal ara aşkım : 00353 515 737 08

Genel