Oral Seks Dersleri hikayeleri

Öncelikle sizin için sertleşmiş o organa saygı ile yaklaşmak, en iyi hizmeti ve hazzı sunmaya gönüllü olmak gerekir bir geyşa ruhuyla, o sadece bir seks objesi değil, erkeğin size olan arzusunun ete kemiğe bürünmüş heykelsi katı simgesidir. Bu arzuya karşılık olarak sadece bazit bir emiş değil, mesele ona dokunurkenki heyecan ve arzunuzu yansıtmak gerekir gözlerinizle, elinizin ısınması ve onu ısıtması ile. Derhal ağza götürmek yok, evvel etrafındaki bölgeyi dudaklarla keşfedip koklamak, içinize çekmek gerek. Arada erkeğe o en hususi bölgesini size sunduğundan, size sertleştiğinden dolayı teşekkür eden arzulu gözlerle bakmak, sonra dudakların arasından dili çıkarıp etrafında dolaştırmak, yüzünüzde, gözlerinizde gezdirerek o an her şeyinizle ona ait olduğunuzu göstermek demektir. Aka ihtimalle ilk sıvı yüzünüzde nemli bir his bırakacaktır, kalan ilk sıvı damlasını, ucundan dilinizle fazla nazikçe çekip erkeğin yüzüne bakarak dudaklarınızı yalayarak yayıp, yutabilirsiniz aynı teşekkür eden gülümseyen bakışları ayırmadan ondan.Sonra ucuna tekrar nazik bir öpücük kondurup, başını dudaklarımızın arasına alıyoruz, sadece başını. dilimizle etrafında daireler çeviriyoruz, arada erkeğin yüzüne bakıp yutkunmayı ihmal etmeden.sonra tekrar kasıklara dönüyoruz ama penisi yüzümüze yakın ve yüzümüzün üstünde tutarak kasıkların bacakla birleştiği yeri dudaklarımızla kıstırıp, hızlı hızlı dil darbeleri atıyoruz, taşaklara geçebiliriz, evvel ağza sığan kadarını, mümünse iri ağzı açıp hepsini alıp( büyükse yarım yarım iki kısma bölebiliriz bu eylemi) ama kesinlikle katı emmeden, dilimizle ağzımızın içinde okşuyoruz, bu onun erkek sıvısını şimdiden içimizde istediğimizin göstergesi oluyor. Isıtıyor ve hazırlıyoruz. Artık o muhteşem organa ilgimizi sunabiliriz.Burada bence bir anda şok ve beğeni dalgası yaratmak şahane olur burada. Bir anda, ağzımızı iri açıp, boğazımızın en derin yerine kitlenene kadar içimize alıyoruz ve kesinlikle hepsini alıyoruz, boğazda kitlendiğini o dar yere hapsolduğunu hissedene kadar durmak yok,dudaklarımız kasıklarıyla buluşuyor yani. Bu anda derin bir oh sesi duymak kaçınılmaz, bunu duymuyorsak, bir şeyi yanlış yapmış, dişleri sakınmayı unutmuş, veya yeterince etrafını dudaklarla sıkı kavramamış olabiliriz, bunlara dikkat edelim, dişler geride, dudaklar ve dil sımsıkı kavramakta olacak. Bir öğürme hissi gelse de, çıkarmıyoruz ve erkeğimiz için bu küçük rahatsızlığa katlanıyoruz elbette, yüze bakıyoruz yine, gülümsüyoruz teşekkürlerimizi sunuyoruz gözlerimizle. Başımızı okşarsa, doğru yoldayız. Bir süre tutuyor ve emiyoruz o şekilde çıkarmadan, ileri art yapmadan sadece dudak ve dilimizi büzerek emme hareketi yapıyoruz. İyice ıslanmış olacaki hatta ağzımızın kenarından sular sızıyor olacak. Şimdi soluk almamız gerek, yavaşça ama kuvvetli bir emişle dudaklarımızın hizasına çekip, başını kuvvetlice emerek kısa bir süre ayırıyoruz ağzımızdan. Hani bir tıpayı açar gibi bir ses gelmeli bunu yaparken ( flop ! gibi :))

Çok değil bir iki saniye derin bir soluk alıyoruz, denize yeniden dalmak üzereymişçesine… erkeğimize gülümsüyoruz gözlerimizle, ve artık daha seri emişlere geçebiliriz,bu kez fazla derine değil makul ölçüde ağzımıza alarak emiş gücümüzü göstereceğiz, ileri art ve her defasında yapabildiğimiz kadar derine çekip, dişleri geride tutup, dudaklarımızı bitişik ve sıkı konumlandırıyor ve emmeye başlıyoruz, fazla hızlı değil, sürat değil emişin gücü mühim bu kısımda. Arada dudaklarımızı başın etrafında büzüp tekrar bir tıpa gibi emerek, kuvvetli bir emişle başından ayırıp, hiç ara vermeden emişe devam etmek gerek. Şimdi bir kez daha boğazımıza alacağız, iyice sokup kitlenmesini sağlıyoruz boğazımızdaki dar yere, alttan dilimizi çıkarıp, taşaklara dil darbeleri atıyoruz şimdi, dudaklarımız kasıklara değiyor ve dudaklarımızı iyice büzüp kasıkları öper gibi yapıyoruz, ve boğazımıza iyice sıkışması için ağzımızı büzüp büzüp genişletiyoruz etrafında. Sonra tekrar biraz ayırıp nefesimizi alıp, bu kez biraz daha hızlanarak ileri art hareketlerle emişimizi sürdürüyoruz. Bunları yaparken, elimiz penise hiç değmiyor, elimizi erkeğin göğüs bölgesinde meme uçlarında tutabilir, onları hafif hafif okşayabiliriz(bu, yerde önünde çömeliyorsak erkeğimize tapar gibi bir manzara de verdiğinden ultra seksi bir harekettir) ya da, ayak parmaklarını veya bacaklarını kavrar okşayabiliriz. Emerken, bir yandan dilimizi penis başının etrafında ve penis gövdesi çevresinde döndürüyoruz, yani erkek, penisini, dar bir yeri delmeye ve genişletmeye çalışan bir matkap gibi hissediyor,kendini kuvvetli hissedip, her emişte biraz daha sertleşiyor, ve artık kontrolü almak isteyecektir, ona ruhsat verip daha pasif bir konuma geçiyoruz, ama kesinlikle ağzmızı gevşetmeden sıkı tutuyoruz etrafında, sadece devinim etmesine ruhsat verecek kadar gevşetiyoruz. Erkeğimiz, artık ileri art hareketlerle, hızını ve sertliğini ne kadar derine gideceğine kendisi karar veriyor, kesinlikle ağzımızı çekmiyoruz, penisi bırakmıyoruz, bu aşamada gözlere bakıyoruz sürekli, erkek ağzımızla oynar, ileri art giderken, o arzusunu bize verdiğinden ötürü, gözlerimiz hep gülüyor ve teşekkür ediyor.

Nefes almamıza ruhsat verecektir hissedip, bu yüzden kendimizi bu aşamada tamamen erkeğimizin kontrolüne bırakıyoruz. Başımızdan tutup kendine çekmesine, boğazımızın en ucuna dek girmesine ruhsat veriyoruz, tercihen bacaklarından sımsıkı tutup, erkeğimize güvenimizi sunuyoruz, ona tutunuyoruz. İstediği kadar böyle ileri art ağzımızın boğazımızın içinde oynuyor, ağzımız artık onun oyun alanı, biz sadece bir alan oluyoruz, arada çıkarmasına,yüzümüzde dilimizde gezdirmesine, gözlerimize değdirmesine de zevkli bakışlarla karşılık veriyoruz.yüzümüz ıslanmış olacak, ve fazla güzel bir erkek kokusuna maruz kalmış olacağız.

Erkeğimizin biraz yorulduğunu hissedip tekrar kontrolü alıyoruz, bu kez sadece başını, ve kafamızı oynatıp ileri art yapmadan, sabit durarak sadece başı dudaklarla fazla kuvvetli kavrayıp tekrar dilimizi etrafında devamlı döndürerek aynı anda emiyoruz. Bir süre buna devam edip, ağzımızı ayırıyoruz, bakışımızı sunuyoruz, her aşamada teşekkür etmeyi unutmuyoruz, ama konuşmadan, sadece gözlerle. Erkeğimiz konuşmadan veya bir şey sormadan kesinlikle hiç bir aşamada sözlü iletişim yok, sadece bakışlarımız var. Bir süre, ağzımızı yakınlaştırıp, dilimizi dokundurur gibi yapıyorz ama dokunmuyoruz, penis devinim edecektir, girmek isteyecektir, ama almıyoruz, dilimizi hiç değidirmeden etrafında gezdirip, hafif hafif nefesimizi üflüyoruz, neredeyse çıldırmak üzere.Sokmaya çalışacak ama kesinlikle bu aşamada ruhsat yok buna, üflemeyi ve dudaklarımızı ve dilimizi fazla yakın mesafede etrafında tutmaya devam ediyoruz.

Son aşamaya geldik, hiç beklemediği anda, o çıldırma noktasında, bir anda boğazımıza kadar alıyoruz yine, iyice sıkıca kavrıyoruz, ama bunu fazla acele anlık yapıyoruz. Haykıracak, hırlayacak olursa doğru yoldayız, pasif ise bir daha bu kez daha iştahlı yapıyoruz bunu.Sabit öyle tutarak emme hareketi yapıyoruz etrafında her emmed ve büzüşte boğazımıza daha da sıkışıyor ve deliriyor, o anda tekrar kontrolü alamak isteyecek, bırakalım alsın, ve ileri art derin istediği gibi kullansın ağzımızı. Başımızdan tutup sertçe giriyor olacak, işte artık elimizi kullanabiliriz, evvel yumuşakça topları kavrıyor okşuyoruz, sonra penis kökünü kavrayıp sıvazlamaya başlıyoruz o gidip gelirken, topların derhal altında delikle top arasındaki bölgeye hafif hafif masaj yapıyoruz, ama erkeğimiz istemedikçe deliğe temas yok,isterse hafifçe üzerinden orayı da okşayabiliriz.Çıkardığı sesle ve hareketlerinde hızlanma varsa isteği anlarız buradan. Penis hala ağzımızdayken, penis künden başına doğru sıvazlamaya başlıyoruz, bazı erkekler böyle boşalabilirken, bazıları bunu kendi eliyle yapmayı ister, tercihi ona bırakıyoruz. Ama dilimiz hep penis başı ile temas halinde. Erkeğimizin boşalmaya yaklaştığını, seslerinden ve bacak kaslarındaki katı kasılmalardan anlayabiliriz, penis başı da daha aka ve gergin bir hal alacaktır. Artık fazla yakın, ya kendisi sokuyor veya biz duruma göre, boğazımızın derinine alıyor ve sıvazlamayı sürdüyüyoruz -veya o sürdürüyor- Artık gergin penis başındaki ıslanmayı hissediyoruz ve mesut son, o en derin noktada ıslaklığı ve erkeğimizin sıvısını hissediyoruz, başımızı sıkıca kavramış olacak aka ihtimalle. Artık sonrasında o sıvıyı ne yapacağımıza kendimiz karar veriyoruz. Boşalınca fazla sıkı emmiyor, hoyrat davranmıyoruz, hafif ve fazla nazik yalayışlarla, yeniden kafa kısmına ulaşıyoruz dudaklarımızla, dilimizle temizler gibi dolaşıyoruz etrafını, kafa kısmına bir tane, toplara bir tane, ve kasık bölgesibe son bir adet olmak üzere, üç öpücük konduruyor, yüzüne bakıp gülümsüyoruz.
delhot

Telefonda boşalmak ister misin? Derhal ara aşkım : 00353 515 737 08

Genel