yunus ile musanın hikayesi 2

kübra minibüste yavaşça elini çandanın altından sikimin üzerinde gezdiriyordu elimi ararmış gibi halbuki son mesajlarında yazdığı gibi beni sikilme arzusunu anlatım ediyordu. gözlerimden anla demişti beni sikmeni istediğimi peki demiştim .. yarım saatlik sabırsızlıktan sonra son eve geldik , odaya geçtiğimizde ilk yaptığı bana sımsıkı sarılmak oldu . bu gerçekten hem baştan çıkarıcı hem tutku doluydu. kübrayla nasıl tanıştığımızı anlatmıştım önceki mesajımda , odadan devam edeceğim bu yüzden , bir sürü enerji verici cinsten besin maddesi getirmişti yanında , lokum fıstık vs. bir de biraz bal sikime döküp yalamak için getirmiş , müzik dinledik evvel biraz beni itip o yatağa attı sevdiği bir şarkıyı dinlerken ve üstüme çıkıp göğsüme dokunarak ritim tuttu şarkıya , kulağıma eğilip sıradaki 3 şarkıdan sonra beni sik dedi , ben çalan şarkı iç mi diye sordum 🙂 ..
hiç bu kadar güzel şarkıların kısa olmasını istemeiştim daha evvel son bittiler ve üstüne oturduğu sikimle ilgilenmeye başladı biraz oynadıktan sonra çıplak bedenimle gözlerime bakarken birdenbire bir eliyle sikimi içine soktu taş gibi olmuş sikim, sıcacık bir ama girmiş, sıcaklığı hisetmişti ilk..
kübranın çıkardığı ilk ses ohhh benim aldığım zevke birkaç adım atlatmış ayağımı yerden kesmişti sanki arada harikasın sesleri kalçalarından çıkarım seslere karışıyor gurur verici bir hoplatma festivali sürüyordu tek benlik yatağımda..
4 kere boşaldık uyumadan ve uyanınca amade bir ereksiyonla bir daha siktim kübrayı bu kere fazla daha istekliydi ilk kere boşalıyormuş ve ben seviştiği ikinci kişiydim.. şimdi yollarını gözlüyorum ama daha gelmez sanırım çünkü sevgilisi onu aldattı diye benimle beraber olmuştu ve barıştılar tekrar de sık sık mesaj yazıyor ve özlediğini söylüyor beni ben se sakin olam gerektiğini düşünüyorum ne de olsa sevgilisi var.

Telefonda boşalmak ister misin? Hemen ara aşkım : 00353 515 737 08

Genel